O nas

W Koydo Design tworzymy magiczne przestrzenie odzwierciedlające indywidualność i styl naszych klientów. Posiadamy pasję i umiejętności, by przekształcić każde wnętrze w prawdziwe arcydzieło.

Realizujemy oraz konsultujemy dobór wyposażenia w przestrzeniach komercyjnych, takich jak: biura, placówki medyczne, hotele, restauracje, przestrzenie publiczne oraz wnętrza mieszkalne.

Tworząc projekty wnętrz jesteśmy elastyczni oraz wychodzimy poza utarte schematy organizacji przestrzeni pracy. Inspiruje nas ciekawość: ciekawość trendów, ciekawość nowych technologii, ciekawość potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy zaintrygowani ciągle zmieniającym się światem. Jesteśmy firmą KOYDO design&invest, szanujemy równowagę w przestrzeni, pracujemy w oparciu o wytyczne dla zrównoważonego rozwoju.

Jako firma uczestniczymy w efektywnym i odpowiedzialnym współtworzeniu przestrzeni komercyjnych. Staramy się, aby nasz sukces opierał się na transparentności, innowacji, szacunku i najwyższej jakości. Te wartości kształtują naszą codzienną pracę, sposób, w jaki stawiamy czoła wyzwaniom i nasze interakcje z naszymi klientami, partnerami biznesowymi i współpracownikami. Przy współpracy towarzyszy nam dobry design, ergonomia, komfort, kreatywność, elastyczność, zrównoważony rozwój oraz slow life.

Poznaj nas i nasze wartości

CIEKAWOŚĆ

Design jest rezultatem synergii pomiędzy kreatywnością a zebranymi danymi. Przyglądamy się przeszłości, obserwujemy przyszłość, wskazujemy nowe trendy, jednocześnie pamiętając że wszystko to jest wynikiem potrzeb człowieka w danym momencie historii. Nasza ciekawość tym obszarem w połączeniu z danymi dostarczanymi przez Klienta, skutkuje tworzeniem przez nas przestrzeni, które inspirują ludzi.

TRANSPARENTNOŚĆ

Nasza terminowość i zachowanie przejrzystości procesu w kontakcie z Klientem prowadzi do pracy która jest przemyślana, jasna i intuicyjna.

SLOW - LIFE

W dzisiejszym świecie największym luksusowym dobrem jest czas. Nasz zespół pragnie Ci go dostarczyć, poprzez płynne poprowadzenie Cię przez każdy etap procesu związany z odpowiednim wyposażeniem pomieszczeń. Dzięki naszemu profesjonalizmowi usług, chcemy dać Ci wolny czas.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Przestrzenią, którą projektujemy codziennie my wszyscy, to nasza planeta. Zależy nam aby najważniejszy projekt, którym nasza firma zajmuje się na co dzień, był zrównoważony ekologicznie. Dlatego chcemy dostarczać Wam takie rozwiązania i meble, które służą nam nie tylko dzisiaj, ale i przyszłym pokoleniom.

JOANNA KOJDO

Joanna Kojdo

Przedsiębiorczyni, czujna obserwatorka świata, niezależna badaczka trendów w świecie designu, pasjonatka ludzi i ich historii. Stworzeniem KOYDO Design&Invest chce w niedalekiej przyszłości zrzeszać idee, pomysły i ludzi z różnych dziedzin, aby stworzyć Artystyczny Kolektyw składający się na ścisłą współpracę designerów, projektantów, architektów i inżynierów połączonych jedną misją – tworzenia przestrzeni w zgodzie z potrzebami ludzi, planety i odpowiadających na współczesne, zrównoważone ekologicznie trendy.

W wolnych chwilach podróżuje, zbierając dane odnośnie zmieniającego się świata, jego potrzeb oraz zmian zachodzących w designie.

Founder & CEO KOYDO Design & Invest

MARCJANNA PASZAK

Marcjanna Paszak

JEJ PASJĄ JEST SKUTECZNA KOMUNIKACJA I ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW A JEJ DEWIZĄ ” NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH”
UWIELBIA ROZMAWIAĆ I ZNAJDOWAĆ ROZWIĄZANIA SATYSFAKCJONUJĄCE KLIENTÓW.

MA SZEROKIE DOŚWIADCZENIE W ZARZĄDZANIU SPRZEDAŻĄ I MARKETINGIEM ORAZ W OBSŁUDZE KLIENTA W MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJACH.

W KOYDO DESIGN JEST ODPOWIEDZIALNA ZA POZYSKIWANIE, PLANOWANIE ORAZ SKUTECZNĄ REALIZACJĘ PROJEKTÓW.

PROJECT MANAGER

Wojtek KOYDODESIGN

Wojciech Kłosiński

Tam gdzie inni widzą problemy, Wojtek szuka rozwiązań.
Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro klienta i niejednokrotnie udowadniał, że posiada bogate zaplecze merytoryczne, które pozwalało zwiększyć efektywność współpracy na linii firma-klient. Cechuje go niebywały spokój, szybko potrafi nawiązać relację z klientem, poznać jego realne potrzeby, szukać rozwiązań i przede wszystkim bardzo angażuje się w prowadzone projekty.

Jest osobą, która szybko i w naturalny sposób buduje relacje. Jest otwarty na nowe rozwiązania i skutecznie rozwiązuje napotkane problemy. Zawsze odpowiada na wątpliwości ze strony Klienta i z cierpliwością wyjaśnia każdą kwestię, doprecyzowując szczegóły.
Bardzo szybko uda Wam się znaleźć wspólny język i ustalić plan działań.

Product manager

2021.02.13_wsb_pz_sp_d1_058 3

Justyna Andrzejewska

URODZONA KOORDYNATORKA I ORGANIZATORKA, PRZYJAZNY LIDER – TO TYLKO KILKA CECH, KTÓRE WYRÓŻNIAJĄ NASZĄ SPECJALISTKĘ. ZEBRAŁA ONA BOGATE, 8-LETNIE DOŚWIADCZENIE W OBSZARZE HANDLU I ZARZĄDZANIA, DOSKONALE SPRAWDZAJĄC SIĘ W KIEROWANIU PROJEKTAMI PRZEKRACZAJĄCYMI 50 TYS. EUR.

BEZ WZGLĘDU NA NAPIĘTY GRAFIK CZY OGRANICZONY BUDŻET, Z POWODZENIEM ZARZĄDZAŁA PROJEKTAMI ZARÓWNO W BRANŻY TARGOWEJ, JAK I PROWADZĄC SWOJĄ WŁASNĄ FIRMĘ, CO DODATKOWO POSZERZA JEJ ZROZUMIENIE BIZNESU I INWESTYCJI PROJEKTOWYCH.

PASJONATKA WNĘTRZ I NIERUCHOMOŚCI, POSIADAJĄCA DYPLOM HOME STAGERKI, WNOSI DO KOYDO DESIGN NIE TYLKO PROFESJONALIZM, ALE RÓWNIEŻ PEŁNE ZAANGAŻOWANIE W OBSŁUGĘ I WSPARCIE PROJEKTOWE.

W KOYDO DESIGN JEST ODPOWIEDZIALNA ZA PEŁNĄ OBSŁUGĘ I WSPARCIE PROJEKTOWE.

PROJECT MANAGER